Полотенцесушитель электрический Класик Квадро 500х800 Sensor ліва з таймером, чорний муар 12-216153-5080

4 390 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12-216153-5080
Електричні рушникосушарки Класик Квадро у цілковитій гармонії зі своєю назвою мають досконало класичний дизайн. Колектори моделі виконані з профільної квадратної труби 30х30 мм, а перемички - з круглих трубок діаметром 20 мм. Таке дизайнерське рішення створює відчуття спокою й упевненості. Сушарки для рушників NAVIN Класик Квадро - це безпрограшний вибір для будь-якого інтер'єру.
Рушникосушка Класик Квадро 500х800 Sensor (колір - чорний муар; розташування шнура з вилкою - ліворуч) від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю й міцністю. Модель має надійне порошкове покриття. Товщина стінки колекторів (стійок) і перемичок сушарки дорівнює 1,5 мм.
- Теплова потужність моделі - 120 Вт
- Робоча температура* - +50 °C +/- 5 °C
- Ступінь захисту - IP44
- Гарантія - 60 міс.
* за температури в приміщенні 20 °С і номінальної напруги 230 В.
Ви можете легко керувати потужністю рушникосушарки й додатково заощаджувати на енерговитратах, оскільки ця модель обладнана зручним і простим в налаштуванні сенсорним терморегулятором Sensor із вбудованою функцією таймера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5.89 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество секций | 9 |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Мощность | 120 Вт |
| Рабочая температура | 50 град. |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Левый |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Толщина стенки коллектора | 1.5 мм |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Межосевое расстояние | 470 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| - споживана потужність, Вт | 120 |
| Вид | драбинка |
| Висота, мм | 800 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 80х50х7.5 |
| Гарантія, міс | 60 |
| Глибина, мм | 75 |
| Максимальна робоча температура, (+/-5)°C | 50 |
| Міжосьова відстань, мм | 470 |
| Розташування шнура | ліворуч |
| Тип | Электрическая |
| Товщина стінки колектора, мм | 1,5 |
| Ширина, мм | 500 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5,89 |
| Материал | фарбована сталь |
| Регулировка температуры | з регулятором |
| Тип крепежа | стаціонарна |
| Тип нагревательного элемента | нагрівальний кабель |
- Цена: 4 390 ₴








